Arowana Shopzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perbincangan mengenai arowana dan sistem pawah kolam arowana

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3

Go down 
kama_aro
wanotz
ikan_akeem
khairy shimano
wan_dosh
mohdfauzilan
Admin
geruwo
kyo82
miang
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
khairy shimano

kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 05, 2011 6:35 am

silver aro lah ikn yg plg mhl pnh saye bli ngan harga rm 35......sbb tuh mak marah lol!
Back to top Go down
kama_aro

kama_aro

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 05, 2011 6:38 am

wanotz wrote:
ikan_akeem wrote:
miang wrote:
khairy shimano wrote:
kalo saye mak yg marah.....hahaha....beli silver pon dh kna mrh...nsb dh lps upsr kalo tak....aduh....abih..... lol!

ckp kat mak bro miang kim salam...ha3...mak msti tak marah punya ha3....ala... bela aro jns silver tak ada bezanya dgn bela ikan2 sungai yg lain...harga pun mampu milik.....lainla kalau dah beli yg beratus2 RM....

masalahnya kos makanan aro ni jgk la yg menyebabkan mak/bini masing2 bertambah marah..hehe.
=================================================================

mak aku pon marah gak dia kata dri ko beli ikan tu baik ko bgi wit tu kat dia leh dia gi haji... hahah... terus silent mode

hehehehehe.....suma nya senasib....
bini aku pun selalu pesan tiap kali bila nak gi tgk ikan kat kg...
"jgn lupa naaa yanggg nanti bawak la blk sekoq teringin la plak nak buat sweet n sour"
amacam ada bunyi cam moral support dak? Shocked
Back to top Go down
gabanzshah

gabanzshah

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 05, 2011 7:28 am

haha..dasyat2...hg try bawak blk sekor tgk..ada brani ka..hehe..
Back to top Go down
wanotz

wanotz

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 05, 2011 8:25 am

kama_aro wrote:
wanotz wrote:
ikan_akeem wrote:
miang wrote:
khairy shimano wrote:
kalo saye mak yg marah.....hahaha....beli silver pon dh kna mrh...nsb dh lps upsr kalo tak....aduh....abih..... lol!

ckp kat mak bro miang kim salam...ha3...mak msti tak marah punya ha3....ala... bela aro jns silver tak ada bezanya dgn bela ikan2 sungai yg lain...harga pun mampu milik.....lainla kalau dah beli yg beratus2 RM....

masalahnya kos makanan aro ni jgk la yg menyebabkan mak/bini masing2 bertambah marah..hehe.

mak aku pon marah gak dia kata dri ko beli ikan tu baik ko bgi wit tu kat dia leh dia gi haji... hahah... terus silent mode

"jgn lupa naaa yanggg nanti bawak la blk sekoq teringin la plak nak buat sweet n sour"

==================================================================================

Boleh jd sawan klo bini hang masak sweet n sour.. haha Very Happy
Back to top Go down
kama_aro

kama_aro

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 05, 2011 8:46 am

gabanzshah wrote:
haha..dasyat2...hg try bawak blk sekor tgk..ada brani ka..hehe..

sumpah x brani gaban oiiiiii..... Sad Sad
Back to top Go down
miang
Admin

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 05, 2011 7:11 pm

ikan_akeem wrote:
miang wrote:
khairy shimano wrote:

bela sekor je pun..kos makan sebulan tak habis RM20,api air kata la RM 10 sebulan..baru RM 30 sebulan..apa ada hal..
Back to top Go down
miang
Admin

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 05, 2011 7:12 pm

kama_aro wrote:
wanotz wrote:
ikan_akeem wrote:
miang wrote:
khairy shimano wrote:

bawakkan je....
Back to top Go down
gabanzshah

gabanzshah

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 05, 2011 9:50 pm

bro kama..hg bwk blk laa..pastu bg wife hg masak..jemput bro miang mkn skali..ada brani.. rendeer
Back to top Go down
diego012

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 05, 2011 10:45 pm

bw balik mg bru kenyang sket... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
kama_aro

kama_aro

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 1:33 am

gabanzshah wrote:
bro kama..hg bwk blk laa..pastu bg wife hg masak..jemput bro miang mkn skali..ada brani.. rendeer

hehehe..geram2 aku bawak balik gak sekoq satgi....
bukan aro la........... tapi lampan la...dia bukannya kenai pun yg mana satu aro ni...kalo ikan seludu ka, plotan ka tau la dia.... hehehehe
ada aritu skali dia masuk tgk....."cantik gak yanggg ikan ni noo....patut la sanggup dok perabihhh duittttt"
tau dak ikan apa dia pujik tu??? tankmate aro aku..lampam albino.. Sad Sad Sad ...sah buta aro...
sorry yanggg kutuk sket jaaaa...

hahaa kalo yg ni jgn kata jemput miang...skali ngan hang, kyo, tn tanah n suma member2 lain aku jemput pakat mai makan skali
Back to top Go down
kyo82
Admin
kyo82

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 2:22 am

Tiba2 aku rasa lapar pulak...hehehehe...bro Kama_aro mai join aku ngan Gabanz hujung mgu ni ari ahad...kita pi pusing Bukit Merah...sambil tu tu kita cari idea camne nak seludup masuk aro kat umah bro...hehehe
Back to top Go down
gabanzshah

gabanzshah

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 3:30 am

hahaha...jom pakat ramai2..bro kyo jd tuan rumah..bro kama sponsor lampan sweet sour..aku layannn jer..hgpa yg lain tukang mkn..x lalu aku nk mkn aihhh... clown clown
Back to top Go down
miang
Admin

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 4:45 am

gabanzshah wrote:
hahaha...jom pakat ramai2..bro kyo jd tuan rumah..bro kama sponsor lampan sweet sour..aku layannn jer..hgpa yg lain tukang mkn..x lalu aku nk mkn aihhh... clown clown

aku?????
Back to top Go down
Rhu Dua

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:28 am

Waa..pi Bkit Merah ke ahad ni??klu pi sbtu pg blh join hrvst kolam sy..hritu klm 29 & 32 hrvst Very Happy ..blh bg pndapat.hehe Smile
Back to top Go down
wan_dosh

wan_dosh

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:39 am

Rhu Dua wrote:
Waa..pi Bkit Merah ke ahad ni??klu pi sbtu pg blh join hrvst kolam sy..hritu klm 29 & 32 hrvst Very Happy ..blh bg pndapat.hehe Smile
wah..cam best jer tu....he3...
Back to top Go down
gabanzshah

gabanzshah

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:41 am

Rhu Dua wrote:

ok..nti aku try adjust ngan bro kyo
Back to top Go down
kama_aro

kama_aro

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:15 am

kyo82 wrote:
Tiba2 aku rasa lapar pulak...hehehehe...bro Kama_aro mai join aku ngan Gabanz hujung mgu ni ari ahad...kita pi pusing Bukit Merah...sambil tu tu kita cari idea camne nak seludup masuk aro kat umah bro...hehehe

ishhhh cam best ni offer ni....susah nak dpt offer drpd tok penghulu bkt merah ni
boleh beramah mesra dengan hangpa suma....bole tour2...syokkkkk
tapi x tau lagik bole turun ka dak ujung minggu nii....nampak macam kelam ja....
insyallah kalo x dak aral akn ctc hangpa nanti..
no. bro miang dah ada, bro kyo ada, bro gaban?????
pm mai la bro gaban
Back to top Go down
kyo82
Admin
kyo82

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:29 am

Bro Rhu Dua...aku sabtu xblh turun BM sebab bawak budak2 ada game...Ahad aku full free punya...setakat ni ada 3 org dah kompom....sapa lagi nak join blh bagi nama kat Gabanz...Bob pulak readyla ngan kunjungan kami nt....
Back to top Go down
Rhu Dua

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 7:41 am

kyo82 wrote:
Bro Rhu Dua...aku sabtu xblh turun BM sebab bawak budak2 ada game...Ahad aku full free punya...setakat ni ada 3 org dah kompom....sapa lagi nak join blh bagi nama kat Gabanz...Bob pulak readyla ngan kunjungan kami nt....

xpa2 Very Happy ...hr ahad sy krja.kedah ahad krja.he..insyaAllah nti ada rzki dpt jmpa ln kali Smile
Back to top Go down
gabanzshah

gabanzshah

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 8:11 am

kyo82 wrote:

aku plak..
Back to top Go down
gabanzshah

gabanzshah

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 8:33 am

kama_aro wrote:
kyo82 wrote:

ishhhh cam best ni offer ni....susah nak dpt offer drpd tok penghulu bkt merah ni
boleh beramah mesra dengan hangpa suma....bole tour2...syokkkkk
tapi x tau lagik bole turun ka dak ujung minggu nii....nampak macam kelam ja....
insyallah kalo x dak aral akn ctc hangpa nanti..
no. bro miang dah ada, bro kyo ada, bro gaban?????
pm mai la bro gaban
hehe..dh pm dh..
Back to top Go down
miang
Admin

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:24 pm

gabanzshah wrote:
kyo82 wrote:

aku plak..

ha3..hang kan urusetia jemputan dah di lantik dalam mesyuarat tu hari..lupa ka...ha3..
Back to top Go down
^MoloT0V*Lan^

^MoloT0V*Lan^

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 12, 2013 7:46 am

wanotz wrote:
kama_aro wrote:
wanotz wrote:
ikan_akeem wrote:
miang wrote:
khairy shimano wrote:

==================================================================================

Boleh jd sawan klo bini hang masak sweet n sour.. haha Very Happy 
HAHAHA, bukan setakat sawan bro, mengawan kalu kene camtu...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3   kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3 - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down

kalau bini marah beli ikan mahal2 apa nak buat?ha3
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ikan tahan berapa hari kalau xmakan? ikan 4inci...
» Induk sendiri... boleh join sistem pawah?
» MOHON BANTUAN SIFU2...SUPER HB KE NI...???
» Ikan kalau dah pandai
» Berminat nak beli ikan arowana