Arowana Shopzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perbincangan mengenai arowana dan sistem pawah kolam arowana

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Arowana Comm

Go down 
3 posters
AuthorMessage
polurse85

Arowana Comm Empty
PostSubject: Arowana Comm   Arowana Comm Icon_minitimeSat Jan 12, 2013 11:54 am

Salam sume...

Nak tanya, klu nk wat comm aro...betul ke kena lebih dari 5 ekor arowana baru bole buat aro x gaduh?????klu aku campur2 jenis aro bole x???ape kriteria2(chewah...ayat falsafah..hahahaha) utk wat comm nie??by means, bape saiz tank, brape minimum aro dlm tank, jenis ape yang bole cmpur dan sebagainya....sharing is caring...ok ...thanks What a Face What a Face
Back to top Go down
pppieee

pppieee

Arowana Comm Empty
PostSubject: Re: Arowana Comm   Arowana Comm Icon_minitimeSat Jan 12, 2013 7:44 pm

polurse85 wrote:
Salam sume...

Nak tanya, klu nk wat comm aro...betul ke kena lebih dari 5 ekor arowana baru bole buat aro x gaduh?????klu aku campur2 jenis aro bole x???ape kriteria2(chewah...ayat falsafah..hahahaha) utk wat comm nie??by means, bape saiz tank, brape minimum aro dlm tank, jenis ape yang bole cmpur dan sebagainya....sharing is caring...ok ...thanks What a Face What a Face

nk suruh letak byk2 lagi la tu

Back to top Go down
aliffaiman

aliffaiman

Arowana Comm Empty
PostSubject: Re: Arowana Comm   Arowana Comm Icon_minitimeSun Jan 13, 2013 6:02 am

just my 2 cents; setahu aku boleh je kalau nak campur, tapi kalau campur let say red dgn gold, nanti salah satu boleh undelevoped habis. sebab setiap species ni memerlukan parameter air yang berlainan. tapi aku ade je member yang campur semua sekali, sihat je semua. tak tau, tunggu dgr otai otai lain cakap ape, aku pun tak pernah cuba comm lagi. insyallah nanti boleh la cuba haha
Back to top Go down
http://aro-culture.blogspot.com
polurse85

Arowana Comm Empty
PostSubject: Re: Arowana Comm   Arowana Comm Icon_minitimeSun Jan 13, 2013 8:57 am

aliffaiman wrote:
just my 2 cents; setahu aku boleh je kalau nak campur, tapi kalau campur let say red dgn gold, nanti salah satu boleh undelevoped habis. sebab setiap species ni memerlukan parameter air yang berlainan. tapi aku ade je member yang campur semua sekali, sihat je semua. tak tau, tunggu dgr otai otai lain cakap ape, aku pun tak pernah cuba comm lagi. insyallah nanti boleh la cuba haha

Oic..cmtu ke???ok bro..thanks for your info....bro2 otai lain mana????sure diorg dah byk experience bab2 comm nie kan??l Basketball Basketball
Back to top Go down
Sponsored content

Arowana Comm Empty
PostSubject: Re: Arowana Comm   Arowana Comm Icon_minitime

Back to top Go down

Arowana Comm
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» setup arowana comm tank
» Comm Tank dan Pasir Akuarium