Arowana Shopzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perbincangan mengenai arowana dan sistem pawah kolam arowana

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
chun

chun

Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak? Empty
PostSubject: Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak?   Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak? Icon_minitimeTue Mar 03, 2015 12:36 am

Salam para sifu2 semua. Di sini saya ingin bertanya kalau ada sesiapa yang tahu buyer yg sanggup membeli MGA khasnya bagi induk2 yang telah tamat tempoh kontrak pawah di bukit merah? Ini kerana, company buat derk je dan x sanggup nak beli balik MGA yang telah tamat kontrak. Mrk suh cari buyer sendiri.
Back to top Go down
Vols

Vols

PostSubject: Re: Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak?   Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak? Icon_minitimeTue Mar 03, 2015 1:11 am

Bro letak harga, kuantiti , gamba Dan contact number senang org cari...
Back to top Go down
chun

chun

PostSubject: Re: Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak?   Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak? Icon_minitimeTue Mar 03, 2015 7:46 pm

Sekarang baru survey kot2 ada yang sanggup beli. Tolong survey untuk kawan yg dah tamat kontrak, saya punya tamah hujung tahun ini (2015). Tapi gayanya dah nampak, mesti company suh cari buyer sendiri jugak ni. Saya punya ada 4 ekor. Entah brapa sen yang laku sekarang ni. Menyedihkan....
Back to top Go down
^MoloT0V*Lan^

^MoloT0V*Lan^

PostSubject: Re: Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak?   Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak? Icon_minitimeThu Mar 05, 2015 10:46 pm

chun wrote:
Sekarang baru survey kot2 ada yang sanggup beli. Tolong survey untuk kawan yg dah tamat kontrak, saya punya tamah hujung tahun ini (2015). Tapi gayanya dah nampak, mesti company suh cari buyer sendiri jugak ni. Saya punya ada 4 ekor. Entah brapa sen yang laku sekarang ni. Menyedihkan....

kalau ada gambar, kontek number... sng sikit bro.. mana tau ada yg nak... scratch
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak?   Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak? Icon_minitime

Back to top Go down

Ada tak buyer khas untuk MGA bagi arowana2 yang dah tamat tempoh kontrak?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ingin mencari serius buyer untuk BB saya
» Khas untuk peminat arowana Sarawak
» Nak bagi free kepada member Shopzone yang berminat..
» apa yang perlu ada untuk penjagaan arowana
» Ape Lampu Yang Sesuai Untuk Akuarium Arowana?