Arowana Shopzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perbincangan mengenai arowana dan sistem pawah kolam arowana

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja

Go down 
4 posters
AuthorMessage
appiss

appiss

mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja Empty
PostSubject: mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja   mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja Icon_minitimeWed Oct 09, 2013 7:07 am

kita try and error
Bukan apa… senang kalau aku takder kat rumah, family aku boleh tolong bagi makan… kalau bagi ulat atau serangga family aku memang tak berani.. so nak, tak nak aku terpaksa gak try..

first, second, third dan banyak kali try semua  gagal… dia buat derrkk jerk, tak pun dia kunyah lepas tu dia PUIIii!! dia ludah balik sampai naik kotor air, macam2 dah aku google kebanyakkan nya semua akan puasakan ikan tu sampai seminggu ada yg sampai dua minggu, ada jugak sampai ikan tu arwah… so aku tak sanggup nak bagi aro aku kelaparan.. dosa weeiii cuba kalau korang lapor camner???

Jadi ini aku nak share sikit tips yg aku buat supaya ikan makan pallet…
jom try click kat sini

http://akuhidup.wordpress.com/2013/10/09/aku-ajar-ikan-makan-pallet/

http://akuhidup.wordpress.com/
mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja <a href=mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja Banner_zps8767bfe8
Back to top Go down
http://akuhidup.wordpress.com
atrac01

atrac01

PostSubject: Re: mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja   mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja Icon_minitimeWed Oct 09, 2013 9:09 am

Cayala bro. Thanks for sharing.
Back to top Go down
appiss

appiss

PostSubject: Re: mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja   mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja Icon_minitimeWed Oct 09, 2013 10:20 am

atrac01 wrote:
Cayala bro. Thanks for sharing.
same-same.. Very Happy  
Back to top Go down
http://akuhidup.wordpress.com
^MoloT0V*Lan^

^MoloT0V*Lan^

PostSubject: Re: mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja   mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja Icon_minitimeWed Oct 09, 2013 11:31 pm

mgkin bau dan rasa yg sama kot bro?
Back to top Go down
zerol86

PostSubject: Re: mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja   mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja Icon_minitimeThu Oct 10, 2013 5:49 am

senang je.. jgn gopah.. bagi dia puasa .. and ko try letak ikan yang makan pelet.. insyallah arowana tu tak tahan tgk ikan lain makan dia makan.. pengalaman hehe.. dlu aku bg discus makan pellet bulat kecik tu..dia pun sebat je..
Back to top Go down
^MoloT0V*Lan^

^MoloT0V*Lan^

PostSubject: Re: mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja   mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja Icon_minitimeThu Oct 10, 2013 9:28 am

zerol86 wrote:
senang je.. jgn gopah.. bagi dia puasa .. and ko try letak ikan yang makan pelet.. insyallah arowana tu tak tahan tgk ikan lain makan dia makan.. pengalaman hehe..  dlu aku bg discus makan pellet bulat kecik tu..dia pun sebat je..
bro apiss ni dah berjaya bro... Laughing  hehe, tp cara yg dier pakai ni cam ok jer...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja   mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja Icon_minitime

Back to top Go down

mari pujuk aro makan pallet untuk aro muda remaja sahaja
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» pallet untuk arowana
» Malas makan...
» Mari teka jantina aro
» mari mengenal aro..huhu
» Ikan tanak makan