Arowana Shopzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perbincangan mengenai arowana dan sistem pawah kolam arowana

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..

Go down 
SyafiqM
jett lizdaf
Farisyu
7 posters
AuthorMessage
Farisyu

salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Empty
PostSubject: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 2:55 pm

Back to top Go down
jett lizdaf

jett lizdaf

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 7:08 pm

aku bkn otai.. tp aro ni mmg cun.. beli dkt mana?
Back to top Go down
SyafiqM

SyafiqM

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 9:12 pm

Dia punyer shinning memang terbaik Smile .. Dari segi shining memang MG ... kalau ekod chu tak tahu lagi .. Tapi kalau aku dapat yang macam ni pun dah puas hati .. Suruh cousin jage leklok ikan tuhh ...
Back to top Go down
Farisyu

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 9:59 pm

jett lizdaf wrote:
aku bkn otai.. tp aro ni mmg cun.. beli dkt mana?

Hehe..aro ni beli dari org forum ni jgk la..
Back to top Go down
Farisyu

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 10:01 pm

pidd wrote:
Dia punyer shinning memang terbaik Smile .. Dari segi shining memang MG ... kalau ekod chu tak tahu lagi .. Tapi kalau aku dapat yang macam ni pun dah puas hati .. Suruh cousin jage leklok ikan tuhh ...
Yup..shining die mmg kaw2..ikut hati nk culik je ikan sepupu ak ni..hehe..
Back to top Go down
ayen

ayen

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 10:04 pm

Farisyu PM aku siapakah gerangan penjualnya & brapa harga MG ni..hehe
Back to top Go down
Farisyu

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 10:11 pm

ayen wrote:
Farisyu PM aku siapakah gerangan penjualnya & brapa harga MG ni..hehe
Dr bro zerol...harga biarlah..
Back to top Go down
zerol86

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeTue Oct 02, 2012 11:14 pm

uhuk.. tumpang lalu kekeke.. ikan nie aku beli kat sakinah dulu.. not bad.. ari tu cousin dia datang tgk 2 ekor mg dalam rumah aku.. sekor tu mentang2 tak kuat shine dari nie trus angkut kakaka.. yang sekor kat rumah nie dah total blackout.. perh blue base dia meleleh hehehe.. chu ikan nie ada cuma tak berapa nampak dlm video tu sgt.. ada 2-3 sec nmpk tadi. terpaksa lepaskan ikan nie sebab nak angkut ikan lain huhu tetau jela aku nie.. karang esk busan g jual ikan lama beli baru =P
Back to top Go down
SyafiqM

SyafiqM

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 12:52 am

bro zerol tak ase bosan keh ikan lame Laughing ? Lau ase bosan mai tolak seekor.. Embarassed
Back to top Go down
Farisyu

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 4:51 am

zerol86 wrote:
uhuk.. tumpang lalu kekeke.. ikan nie aku beli kat sakinah dulu.. not bad.. ari tu cousin dia datang tgk 2 ekor mg dalam rumah aku.. sekor tu mentang2 tak kuat shine dari nie trus angkut kakaka.. yang sekor kat rumah nie dah total blackout.. perh blue base dia meleleh hehehe.. chu ikan nie ada cuma tak berapa nampak dlm video tu sgt.. ada 2-3 sec nmpk tadi. terpaksa lepaskan ikan nie sebab nak angkut ikan lain huhu tetau jela aku nie.. karang esk busan g jual ikan lama beli baru =P
Hehhe..owner lame sudah mai...skang ni mmg lagi cantik la bang..sepupu sy skang tgh develop blue base die..
Back to top Go down
kodok

kodok

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 4:58 am

Tu klu dpt background itam, wc kasi kerap sket mmg superberb....
Back to top Go down
http://aro-culture.blogspot.com/
xback_aro

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 7:11 am

Ikn ni cun dh cuma ekor ja defect sket...
Back to top Go down
zerol86

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 7:49 am

ekor dia tu sebab gado dulu.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..   salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu  sy  punya mg.. Icon_minitime

Back to top Go down

salam,minta jasa baik otai2 komen sepupu sy punya mg..
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» salam,minta jasa baik otai2 komen my hb.
» nak minta pedapat otai2
» Mintak otai2 komen sket :p
» shb cikai untuk di komen otai2...
» my aro..komen sikit kwn2 n otai2..