Arowana Shopzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perbincangan mengenai arowana dan sistem pawah kolam arowana

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

mintak tolong komen spec ikan ni... sbb anak die tuan maw jual...

Go down 
alonghafidz
kodok
smday25
7 posters
AuthorMessage
smday25

mintak tolong komen spec ikan ni... sbb anak die tuan maw jual... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: mintak tolong komen spec ikan ni... sbb anak die tuan maw jual...   mintak tolong komen spec ikan ni... sbb anak die tuan maw jual... - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 30, 2012 5:00 am

zcool wrote:
Boleh tau kolam jenis apa dia breed bro smday? Kat BM ke?

smday25 wrote:
Tq bro zcool... Ni la induknye... Ade belas2 ekor.. Semua lbih kurng spec mcm ni...
Sy pn x ambik lg ikan ni.. Tnggu bsr ckit.. Nmpk ckit developemnt die...

Bkn kt BM bro... Kt kuantan je.... Die breed dlm kolam konkrit je bro... Luck cina ni agaknye... Dlm fgt biru pn die dpt jgk breed....
Tap anak x byk sgt la bro.. Stu mlut dlm 20 je.. Kdng2 belas2... Saje cina ni try breed.. Sbb die dh lame men aro..
Back to top Go down
smday25

mintak tolong komen spec ikan ni... sbb anak die tuan maw jual... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: mintak tolong komen spec ikan ni... sbb anak die tuan maw jual...   mintak tolong komen spec ikan ni... sbb anak die tuan maw jual... - Page 2 Icon_minitimeTue Oct 30, 2012 5:04 am

rohurockstar wrote:
Klu nak komen aro ni, mmg cun dah. Cukup sifat2 mg dia melalui apa yg aku Nampak dlm gambar tu la. Klu harga menarik aku suggest amik je bro. tak rugi mencuba Razz

Ok bro... Tq so much... Lg pn dh konfiden ckit sbb dh tgk induk kn... Tokey 2 siap grau ngn aku klw ikan ni x de chu
U angkt ini induk tukar bwk blik... Haha... Untung jgk.. Induk cun.. Huhu
Back to top Go down

mintak tolong komen spec ikan ni... sbb anak die tuan maw jual...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mintak tolong Otai2 komen..
» Mintak Otai2 Tolong Komen aro x seberapa nih
» MG tolong komen
» update my aro..
» kwn2...nk mintak tlg komen aro....