Perbincangan mengenai arowana dan sistem pawah kolam arowana

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

asmlkum semua bro..sy baru nk blajar2 bela arowana

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Lee_silver

PostSubject: Re: asmlkum semua bro..sy baru nk blajar2 bela arowana   Fri Jun 22, 2012 7:14 pm

Hazri wrote:
Lee_silver wrote:
AKU TUKAR 3X 1 MINGGU....HEHEHE...AQUA RIUM ADE 4 ( 2FT ADE 2,1 1/2FT ADE 1 N 4FT) HEHEHEH PENAT GAK LAH CUCI AQUA NI....TAPI X PE SAYANG PUNYA PASAL....Very Happy

Rajinla bro tukar air sampai 3x seminggu..saya punya aro tukar sekali jer seminggu..memang keperluan ker nak kena buat camtu??saya tak tahu..kalau betul kenala buat juga..

X TAU LAH MEMANG KEPRLUAN KE A-PE KE TPI BAGI SAYA SEMINGGU SAYA AKAN TUKAR 3X...HEHEHEH SAYANG IKAN LAH KATA KAN....2 LAH CKP IKAN NI MCM BUAT SAYA HILANG PEDOMAN JAP WAKAKKAKA....TERPULANG LAH KEPADA BRO NAK CUCI SEMINGU 1X KE 1 MINGGU 3X KE...JANJI IKAN OK Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Lee_silver

PostSubject: Re: asmlkum semua bro..sy baru nk blajar2 bela arowana   Fri Jun 22, 2012 7:22 pm

hu2aimie wrote:
Lee_silver wrote:
AKU TUKAR 3X 1 MINGGU....HEHEHE...AQUA RIUM ADE 4 ( 2FT ADE 2,1 1/2FT ADE 1 N 4FT) HEHEHEH PENAT GAK LAH CUCI AQUA NI....TAPI X PE SAYANG PUNYA PASAL....Very Happy

mak ai 3 kali seminggu baik wat camni

CANGIH2 MEMANG CANGIH....TAPI KAN AQUARIUM 2 X CUCI BERSEH COZ CERMIN DIA X LAP DGN SPAN.....2 BAGI ORG MLS BLH LAH...SRY KALAU TERKASAR BAHASA.....AMPUN KAN SAYA...
Back to top Go down
View user profile
Opmin

PostSubject: Re: asmlkum semua bro..sy baru nk blajar2 bela arowana   Fri Jun 22, 2012 7:41 pm

Pergh byk aqua dia.. Silap2 rumah bleh jadi kedai aqua kang..hehehe..
Back to top Go down
View user profile
Lee_silver

PostSubject: Re: asmlkum semua bro..sy baru nk blajar2 bela arowana   Fri Jun 22, 2012 8:03 pm

bobmali83 wrote:
Pergh byk aqua dia.. Silap2 rumah bleh jadi kedai aqua kang..hehehe..

AQUA SAPE BRO?? SAYA NYE AQUA ADE 4 JE X BYK LAH 1 JE BESAU YANG LAIN KECIK2.... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
hu2aimie

PostSubject: Re: asmlkum semua bro..sy baru nk blajar2 bela arowana   Mon Jun 25, 2012 8:11 am

laa lap aqua dgn magnet tu sudah la.. tulah jgn rumah bertukar jadi kedai ikan dahla.. tp cam tuan haji as sakinah tu buat kat umah je.. showroom dia pun kemain kemaih camni ha
Back to top Go down
View user profile
wanotz

PostSubject: Re: asmlkum semua bro..sy baru nk blajar2 bela arowana   Mon Jun 25, 2012 10:02 am

bila lah aku nak dpt gi sana.... best nye klo leh wat mcm n kat rmh...
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: asmlkum semua bro..sy baru nk blajar2 bela arowana   Today at 5:26 am

Back to top Go down

asmlkum semua bro..sy baru nk blajar2 bela arowana
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2