Arowana Shopzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perbincangan mengenai arowana dan sistem pawah kolam arowana

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar

Go down 
ikan_akeem
wanotz
cdjapex
gabanzshah
miang
gzagrath
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
rohurockstar

rohurockstar

Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar   Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 02, 2013 6:31 am

xl dh start beroperasi kat alamat yg mcm cdjapex bgtau tu. dan dh tukar nama dari xian leng ke xian long.

rasanya baru siap setup dlm 70-80% aje.bersepah2 lg brg dan tank pun byk kosong.harga aro (mg) minimum rm1400 dan keatas.ada gk yg cun2
Back to top Go down
fizaro

fizaro

PostSubject: Re: Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar   Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 02, 2013 7:06 am

1

Last edited by fizaro on Mon Feb 25, 2013 8:07 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
cdjapex

cdjapex

PostSubject: Re: Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar   Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 02, 2013 7:57 am

kat b.pahat tu aku dpt info dari staff dorg time aku tanya kat dorg time cuci mata kat shah alam bulan lepas... laa ni dorg dah kat lokasi baru... so kalo salah tu... harap maaf la ye.. den dpt info dari dorg... kekeke... kalo dorg tipu.. den kene tipu...
Back to top Go down
fizaro

fizaro

PostSubject: Re: Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar   Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 02, 2013 8:09 am

1

Last edited by fizaro on Mon Feb 25, 2013 8:07 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
ikan_akeem

PostSubject: Re: Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar   Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 02, 2013 9:44 am

Tq bro fazrulnizam82 atas update status XL b.pahat..hehe..aku ni minat layan aro sbb tgk aro kat XL la..tp x penah beli aro gred elok2 drp XL melainkan hat silver je..hehe..dgn jenis aro yg ada skang kalo beli kat XL..aduh harganya jauhhh beza yg amat lah..
Back to top Go down
fizaro

fizaro

PostSubject: Re: Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar   Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2013 1:23 am

1

Last edited by fizaro on Mon Feb 25, 2013 8:08 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
cdjapex

cdjapex

PostSubject: Re: Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar   Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2013 6:01 am

fazrulnizam82 wrote:
ikan_akeem wrote:
Tq bro fazrulnizam82 atas update status XL b.pahat..hehe..aku ni minat layan aro sbb tgk aro kat XL la..tp x penah beli aro gred elok2 drp XL melainkan hat silver je..hehe..dgn jenis aro yg ada skang kalo beli kat XL..aduh harganya jauhhh beza yg amat lah..

Semalam aku baru g Xian Leng BP..keadaannya tak berubah dan masih dibuka..peace cheers

hoh.. bukak lagi... ok lah tu...

p/s: minggu dopan den nak tempeleng staff dorg... cam hampehhh.. kincing kuat!! dammit...
Back to top Go down
ikan_akeem

PostSubject: Re: Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar   Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar - Page 2 Icon_minitimeFri Jan 04, 2013 3:55 pm

cdjapex wrote:
fazrulnizam82 wrote:
ikan_akeem wrote:

Semalam aku baru g Xian Leng BP..keadaannya tak berubah dan masih dibuka..peace cheers

p/s: minggu dopan den nak tempeleng staff dorg... cam hampehhh.. kincing kuat!! dammit...

Abg dj, sabo2..baik suh staff diorg save kan ko ikan yg cun2..takpun suh diorg beli utk ko supaya dpt harga staff kekeke..dlu aku pnah wat camtu kat shah alam Razz

Dpt la jln2 lagi bwk anak tgk ikan kat XL b.pahat.. cherry
Back to top Go down
cdjapex

cdjapex

PostSubject: Re: Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar   Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 05, 2013 5:39 am

ikan_akeem wrote:
cdjapex wrote:
fazrulnizam82 wrote:
ikan_akeem wrote:

Abg dj, sabo2..baik suh staff diorg save kan ko ikan yg cun2..takpun suh diorg beli utk ko supaya dpt harga staff kekeke..dlu aku pnah wat camtu kat shah alam Razz

Dpt la jln2 lagi bwk anak tgk ikan kat XL b.pahat.. cherry

heh... nak save apo.... ikan dah penuh kat rumah... takmo dah wat pertambahan.... mem dah mengamok... mau tak nyew... ikan aro dah 5 ekor..... arnab dah 10ekor.... pastu plak.. kucing lagi dah 4ekor... hamster... huhu... tak terkira dahhh.... huhu.... tu lom campur dgn ikan guppy tu.... adoiii... dah bleh wat mini zoo dah... wakkakakaka...

takpe... aku lutu je dorg... paling koman pun dpt lew lampu shanda 24k satu.. wakkakakaka.... demm... berangan jew... huhu...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar   Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down

Edisi Bisnez : Xiang Leng Mengalami Kerugian Besar
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Edisi Makan : Arowana Telan Katak ( video )
» ekor ikan kelisa rosak