Arowana Shopzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perbincangan mengenai arowana dan sistem pawah kolam arowana

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

nak letak ikan dalam kolam

Go down 
3 posters
AuthorMessage
arip

arip

nak letak ikan dalam kolam Empty
PostSubject: nak letak ikan dalam kolam   nak letak ikan dalam kolam Icon_minitimeWed Jan 22, 2014 10:45 pm

salam semua...agak2 kalau letak ikan dalam kolam tanah selain dari dekat bukit merah agak2 ikan tu boleh hidup & beranak tak??lagi 1 macam mana nak kenal ikan tu jantan ke betina?
Back to top Go down
azizklg

PostSubject: Re: nak letak ikan dalam kolam   nak letak ikan dalam kolam Icon_minitimeThu Jan 23, 2014 6:28 am

aku xotai lg psl masuk kolam nak bg membiak..pngalaman mmg telo la..tp pe yg aku baca dr org..bkn smue yg dicampak dlm kolam kat bukit merah tu membiak..huhu..bkn aku ckp tau..tp org..psl dlm kolam selain kat bukit merah..dah rmai org post video psl aro comm ade pair dan membiak dlm akua..psl nak detail lg..tgu otai2 lain reply..huhu..

p/s: nie smue rezeki..
Back to top Go down
^MoloT0V*Lan^

^MoloT0V*Lan^

PostSubject: Re: nak letak ikan dalam kolam   nak letak ikan dalam kolam Icon_minitimeMon Jan 27, 2014 5:32 am

Razz aku tak otai, tp pada pandangan aku la, tengok kalau ikan tu subur, insyaAllah boleh jer bro...

pasal membiak tak membiak ni, mcm yg bro aziz cakap, dlm akua pun boleh, tengok rezeki gak bro...

kalau nak kenal pasal jantina ikan ni, hamba tak khatam tuan, haha  lol! 

tp bro boleh check dlm topic2 sebelum ni, byk yg dah dibincangkan...  study 
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: nak letak ikan dalam kolam   nak letak ikan dalam kolam Icon_minitime

Back to top Go down

nak letak ikan dalam kolam
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» kualiti air dalam tangki atau kolam ikan arowana
» letak banyak arowana dalam satu aquarium
» 50% share dalam kolam MG untuk dijual
» Kolam kosong untuk pindah ikan..
» ikan tahan berapa hari kalau xmakan? ikan 4inci...