Arowana Shopzone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perbincangan mengenai arowana dan sistem pawah kolam arowana

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Anak Arowana 3 Inci 4 hari da Xmau Makan.......

Go down 
yokies82
kurt2812
aliffaiman
bdkpantai
zerol86
izz1010
bob-aro
Hazri
pppieee
blkg_tinggi
kodok
fadhli_sabah
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
mr nazib

mr nazib

Anak Arowana 3 Inci 4 hari da Xmau Makan....... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anak Arowana 3 Inci 4 hari da Xmau Makan.......   Anak Arowana 3 Inci 4 hari da Xmau Makan....... - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 11, 2013 10:34 pm

ikan_akeem wrote:
hohoho..ada logiknya apa yg bro cakap.coz kat dlm kolam yg ada patin n kaloi tu..ada sekor silver aro.sampai sekarang dia duk idup lagi..share makan roti sama2 patin n kaloi.tapi kalo sekali sekala bg udang pasar ke..makan juga la aro silver tu sbg makanan yg sedap utk dia.tapi kalo aro tu baru saiz dlm 9 inci dia boleh survive ka dlm kolam dgn patin 3 kaki..kaloi besar pinggan 12 inci..takut kena hentam pula.aro silver tu pun dah size 2 kaki juga yg sedia duduk dlm kolam tu.
hehehe..ni aku x penah test lg..secare teorinye kaloi pun karnivore jugak..dengan saiz camtu,9 inci cam saiz yg sesuai tuk die belasah kalau die lapar,,hehehe,klu bro yakin ngan kekuatan aro tuk fight balik boleh la try,,nanti kite kongsi outcome nye:D 
Back to top Go down
orca_paus

orca_paus

PostSubject: Re: Anak Arowana 3 Inci 4 hari da Xmau Makan.......   Anak Arowana 3 Inci 4 hari da Xmau Makan....... - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 11, 2013 11:14 pm

yokies82 wrote:
sabor bro..
aku nasib first time bela aro nampak sihat jer... mgkin pasal sifu ppiieee duk tepi umah kot...
hahahah... sampai mlm jer terus sebat ikan tiger barb aku yang ada dalam aqua 2 ekor...
terus marah mem besar.... kesian katnya.. terus asing and bawqak balik kg ikan kecik2 tuh...
skrg alhamdulillah ... aro sihat.. siap makan di tangan dah.. melompat  sambar ulat ngan cengkerik kat tangan aku...makin syok bela aro...
lepas tgk komen bro psal mkn kt tgn nie, smlm sy try le bg aro sy mkn gune tgn bg mw seko..mule2 dia malu2 nk sambaq..dua tiga kali pusing dok hidu jaa..lelama tgn sy pon dah lenguh baru nk angkat je mw tu splash!!!!dia sambaq!!!tekejut pon ada..cuak ada..best pon ada...heheheh..mmg feel gila..pertama kali dlm idop ikan mkn dr tgn!! sblm nie bela oska dgn hruan mkn gak benda2 idop tp xberani nk bg manual..huhuhu..nikmat kebesaran Allah.. moga2 aro sy bahagia...tq bro bg idea!!!hahaha
Back to top Go down
yokies82

yokies82

PostSubject: Re: Anak Arowana 3 Inci 4 hari da Xmau Makan.......   Anak Arowana 3 Inci 4 hari da Xmau Makan....... - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 12, 2013 12:24 am

orca_paus wrote:
yokies82 wrote:
sabor bro..
aku nasib first time bela aro nampak sihat jer... mgkin pasal sifu ppiieee duk tepi umah kot...
hahahah... sampai mlm jer terus sebat ikan tiger barb aku yang ada dalam aqua 2 ekor...
terus marah mem besar.... kesian katnya.. terus asing and bawqak balik kg ikan kecik2 tuh...
skrg alhamdulillah ... aro sihat.. siap makan di tangan dah.. melompat  sambar ulat ngan cengkerik kat tangan aku...makin syok bela aro...
lepas tgk komen bro psal mkn kt tgn nie, smlm sy try le bg aro sy mkn gune tgn bg mw seko..mule2 dia malu2 nk sambaq..dua tiga kali pusing dok hidu jaa..lelama tgn sy pon dah lenguh baru nk angkat je mw tu splash!!!!dia sambaq!!!tekejut  pon ada..cuak ada..best pon ada...heheheh..mmg feel gila..pertama kali dlm idop ikan mkn dr tgn!! sblm nie bela oska dgn hruan mkn gak benda2 idop tp xberani nk bg manual..huhuhu..nikmat kebesaran Allah.. moga2 aro sy bahagia...tq bro bg idea!!!hahaha
HAHAHA.. TUH R.. WALAUPUN ASYIK DUK KUMAT KAMIT MULUT TUH.. SELERA MAKAN TETAP GILA...
HAHAH CONGRATE BRO DAPAT RASA FEEL ARO MKAN KAT TANGAN....
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Anak Arowana 3 Inci 4 hari da Xmau Makan.......   Anak Arowana 3 Inci 4 hari da Xmau Makan....... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down

Anak Arowana 3 Inci 4 hari da Xmau Makan.......
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Your first subject
» riwayat arowana sekiranya tidak makan...
» Anak ikan arowana
» Edisi Makan : Arowana Telan Katak ( video )
» Aquarium utk dijual